Przejdź do zawartości Przejdź do Menu głównego Go to English version Przejdź do Stopki strony

Spotkanie z Partnerami 2018

W dniu 21 listopada 2018 r. rejestr domeny .pl miał przyjemność spotkać się z rejestratorami współpracującymi z NASK w ramach Programu Partnerskiego NASK. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

W programie spotkania znalazła się m.in. prezentacja działań marketingowych rejestru domeny .pl i premiera najnowszej animacji „Jak zarejestrować domenę internetową?”. Wystąpienia i rozmowy z Partnerami dotyczyły także planów na 2019 r., w tym rozwoju usług rejestru domeny .pl. Gościem specjalnym był dr hab. Marcin Napiórkowski z Uniwersytetu Warszawskiego, który w prezentacji „Informacyjne supermutanty" opowiedział uczestnikom spotkania o zjawisku fake newsów.

Spotkanie, jak co roku, było doskonałą okazją dla NAS(K) do rozmowy z Partnerami oraz wymiany doświadczeń dotyczących rynku domenowego. Wydarzenie zbiegło się w czasie z publikacją najnowszego raportu kwartalnego Q3 2018, wydawanego przez rejestr domeny .pl, do którego lektury serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy również do obejrzenia kilku zdjęć z tegorocznego spotkania z Partnerami:

Spotkanie_z_PartneramiSpotkanie_z_PartneramiSpotkanie_z_PartneramiSpotkanie z PartneramiSpotkanie z PartneramiSpotkanie z PartneramiSpotkanie_z_PartneramiSpotkanie_z_Partnerami

 

 

Zdjęcia: Małgorzata Decyk