Przejdź do zawartości Przejdź do Menu głównego Go to English version Przejdź do Stopki strony

Polskie Forum Zarządzania Internetem 2019

Polskie Forum Zarządzania Internetem 2019

Chcesz wiedzieć, kto rządzi polskim internetem? Co nowego dzieje się w sieci? Jak odnaleźć się w cyfrowym świecie oraz czy należy bać się sztucznej inteligencji? Jeśli są to tematy, którymi się interesujesz lub zagadnienia, które wykorzystujesz w swojej pracy – odwiedź Polskie Forum Zarządzania Internetem, które odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w Warszawie.

Rejestracja uczestników rozpocznie się w listopadzie. Co ważne – wstęp wolny, dlatego warto zgłosić się jak najszybciej i mieć pewność zarezerwowanego miejsca. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: igfpolska@mc.gov.pl

Chcesz podzielić się swoją wiedzą na temat internetu? Uważasz, że możesz przyczynić się do rozpowszechniania szeroko rozumianej wiedzy na temat sieci – począwszy od cyberbezpieczeństwa, kryptowalut, a kończąc na fake newsach i cyfrowym obywatelstwie? Wszystkich, którzy chcą, lubią i potrafią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zachęcamy, aby zgłaszali się do poprowadzenia warsztatów. Wnioski przyjmujemy od 22 lipca do 15 września, zaś wszystkie niezbędne informacje dotyczące wytycznych oraz zakresu tematycznego warsztatów, znajdują się na stronie internetowej IGF.

Bądź świadomym odbiorcą i twórcą cyfrowego świata i weź udział w Polskim Forum Zarządzania Internetem!