Przejdź do zawartości Przejdź do Menu głównego Go to English version Przejdź do Stopki strony

Zapraszamy do współtworzenia programu Polskiego Forum Zarządzania Internetem 2018

Zapraszamy do współtworzenia programu Polskiego Forum Zarządzania Internetem 2018

Zachęcamy do składania propozycji organizacji warsztatów na dorocznej konferencji poświęconej zarządzaniu Internetem, organizowanej przez IGF Polska-Forum Cyfrowego Rozwoju. Konferencja odbędzie się 13 grudnia br. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Do 30 września br. każdy chętny może złożyć propozycję organizacji warsztatu na jesiennej konferencji organizowanej przez IGF Polska. Konferencja poświęcona będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom, które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Będzie to trzecia już edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem, w tym roku organizowana pod hasłem suwerenności technologicznej.

Każdego, kto chce mieć wpływ na program tegorocznego wydarzenia, zachęcamy do złożenia własnej propozycji warsztatu. Oferty mogą dotyczyć szeregu tematów - zarówno nowoczesnych technologii takich jak sztuczna inteligencja czy wirtualna rzeczywistość, jak zagadnień od lat obecnych w globalnej debacie o zarządzaniu Internetem: elektronicznych mediów, gospodarki cyfrowej, dostępności, cyberbezpieczeństwa, praw człowieka w Internecie czy edukacji medialnej.

Propozycje przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej IGF Polska. Na stronie w zakładce „Zgłoś warsztat” znajdują się wszelkie potrzebne informacje i instrukcje.