Przejdź do zawartości Przejdź do Menu głównego Go to English version Przejdź do Stopki strony
baner

Promocja .pl Registry Lock na konferencji Ecommerce Standard 2019

Rejestr domeny .pl na konferencji Ecommerce Standard

Rejestr domeny .pl promował usługę .pl Registry Lock podczas 14. edycji konferencji poświęconej skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet - Ecommerce Standard, zorganizowanej w dniach 8 - 9 października 2019 r. w Warszawie.

Wśród tematów i paneli dyskusyjnych dotyczących branży e-commerce w programie pierwszego dnia konferencji znalazła się prezentacja Rejestru pt. „Porwanie domeny internetowej – jak temu zapobiec?”. W trakcie wystąpienia Piotr Studziński-Raczyński i Tomasz Szladowski z NASK opowiedzieli o najgłośniejszych i najpoważniejszych w skutkach przypadkach porwania domeny internetowej na świecie.

Uczestników wydarzenia zaprosiliśmy również do stoiska Rejestru, gdzie można było porozmawiać nie tylko o usługach z zakresu bezpieczeństwa domeny, tj.: .pl Registry Lock i DNSSEC, ale także o warunkach współpracy w ramach Programu Partnerskiego.

Zapraszamy także do przeczytania artykułu opracowanego przez jednego z naszych prelegentów, dotyczącego tematyki porwania domeny. Omawiane są w nim następujące zagadnienia: kto może być celem ataku, jakie są skutki przejęcia domeny internetowej i jak się przed tym uchronić.

ecommerce1

 

ecommerce2

 

ecommerce3

 

ecommerce4